środa, 16 marca 2011

funbook prada spring 2011

Czasami, dla własnej przyjemności i żeby poćwiczyć mięśnie przepony, przeglądam zdjęcia z wybiegów i namierzam te najbardziej absurdalne, zaskakujące, przedziwne i generalnie WTF. Niektórzy taki folder ze zdjęciami nazwaliby lookbookiem. Ale pozwólcie, że przezornie nazwę go funbookiem. Bo... nieźle można się przy tym pośmiać. Zacznijmy od zagadki:

Sometimes, just to have fun, I like to pick up the most ridicoulous looks from runways. One will call it "lookbook", but please... please let me call it "funbook". Let's see:

  • Co to jest: połączenie marchewki, pszczoły i homara? PRADA!  Ach te buty Prady w stylu: jesteśmy tak absurdalnie brzydkie i tak absurdalnie drogie, że nie da się o nas zwyczajnie pomilczeć. Jakież one są brzydkie! Do potęgi P.! Bo do potęgi N-tej, to już niestety, nie wystarczająco :)
What is a hybryd of carrot, bee and lobster? Prada! And this totally ugly shoes, that all are talking about. It's just enough to say, that they are soooo extremely ugly, that becomme 100% fashionable. Hate this philosophy.
 

  • Myśleliście, że to już najgorsze, co może nas spotkać? "A, ha, ha, ha! <roześmiała się Muccia Prada w głos> Przygotowałam jeszcze połączenie marchewki, osy i... banana! Bua-ha-ha-ha". No przyznacie, że to jest diaboliczne....

Have you thought, that the worse is behind us? "Ha ha ha! <Muccia Prada laughin' evilly> I have prepared a hybryd of carrot, bee and bananna! Bua-ha-ha-ha".

Ow, this is just creepy, don't you think? :)  • Zastanówmy się co tym razem autor miał na myśli: Hmmm... "Jak jestem na przepustce z więzienia, to lubię przepasać się takim ozdobnym fartuszkiem i pójść na targ po 3 kilo ziemniaków? I jeszcze lubię żel, malować oczy na niebiesko i drinki z palemką" :)
Just try to imagine, what the designer tried to tell us... "When I'm on a prison-pass I usually wear that kind of fancy pinny, and go to market place, buy like 3 kg potatos, that I can carry in my prison bag. And I like hair-gel and blue eyeshadows. And this new Prada shoes are awesome, right?" :)

Zdjęcia kolekcji z: www.style.com
Źródło: coolspotters.com

Oficialna interpretacja tej kolejcji to "minimalny barok"... Kwestionowałabym "minimalny" :)
A wy co o tym myślicie? :)) Mi się wydaje, że jakbym miała takie trampki w podstawówce, to była bym najlepsza w gumę :) Dla niezorientowanych klik tutaj.

Peace&sweets  :)

1 komentarz:

  1. I have no words to describe my emotions when I saw the sun glasses... I'm in loove with them!!! great post :)
    xx So!
    www.my-philosophie.com

    OdpowiedzUsuń